Lisse, januari 2015

 

                                               “CASA CARA TOERNOOI 2015”

 

                                               =========================

Organisatie:                                      “Casa Cara”                       

 

Wedstrijdleiding:      L. van Klink – P. Swanenburg

 

Wijziging van het standaard speelschema: In verband met het aantal deelnemers en de beschikbare tafels, heeft de organisatie besloten het speelschema te wijzigen.

Speeldag 2 en 3 zullen ook in twee sessies worden gespeeld, waarbij de uitslag van de 2 sessies als een uitslag worden behandeld en er wordt door loting de indeling ochtend of middag  bepaald, in sommige gevallen kan de wedstrijdleider hier van afwijken.

 

De Spelers dienen zich een half uur voor aanvang van de eerste partij te melden bij de wedstrijdleiding.

 

Speeldagen:        zaterdag·     24 januari        2014    10.00 - 14.00 uur                   

                                                                                      14.00 - 17.30 uur

                              Zondag        25 januari        2014    10.30 - 14.00 uur

                                                                                       14.00 - 17.30 uur

                              Zaterdag                     31 januari      2014    10.30 - 14.00 uur

                                                                                                   14.00 - 17.30 uur

                              Zondag                      01 februari      2014    10.30 - 17.30 uur

 

 

Opening:                    Zaterdag 24 januari om 9.45 uur

 

Dag 1:                         36 Deelnemers, verdeeld over 10 poules van 4 x 4 en 1 x 3 in de ochtend en

                                   3 x 3 en 2 x 4spelers in de middag.

 

Elke speler speelt 2 partijen: In poules van 5 speelt men:

1 – 5; 2 – 4; 3 – 5; 1 – 4; en 2 – 3.

In een poule van vier de nummers:1 – 4;  2 – 3;1 – 3; en 2 – 4.

En in een poule van drie speelt men 1 -3 ; 1 – 2; en 2- 3.

De  DERTIG beste spelers, te bepalen in de volgorde: matchpunten,gemiddelde, hoogste serie, plaatsen zich voor de 2e dag, de overigen vallen af.

 

 

Dag 2:                         32 Deelnemers, verdeeld over 10 poules van 4 x 4 in de ochtend en 4 x 4

spelers in de middag.

Elke speler speelt 2 partijen : t.w. : 1 -3 ; 1 – 2; en 2- 3.

De ACHT EN TWINTIG spelers met het beste resultaat van dag 2, te bepalen in de volgorde: matchpunten – gemiddelde – hoogste serie, plaatsen zich voor de 3e dag.

 

 

 

Dag 3:                        28 Deelnemers, verdeeld over  poules   3 x 4 in de ochtend en 4 x 4

spelers in de middag.

 

Elke speler speelt 2 partijen: t.w. : 1 – 4;  2 – 3;1 – 3; en 2 – 4.

De TWINTIG spelers met het beste resultaat van dag 3, te bepalen in de volgorde: matchpunten – gemiddelde – hoogste serie, plaatsen zich voor de 4e dag

 

 

 

Dag 4:                        Er zijn nog 20 deelnemers in de strijd. Er wordt op 5 tafels gespeeld.

                                   1e ronde          Op tafel 1: 6 tegen 15

                                                                         2: 7 tegen 14

                                                                         3: 8 tegen 13

                                                                         4: 9 tegen 12

                                                                         5:10tegen 11

 
                                                                         1: 1 tegen 20

                                                                         2: 2 tegen 19            

                                                                        3: 3 tegen 18

                                                                         4: 4 tegen 17

                                                                         5: 5 tegen 16

                                   Er zijn nog 10 deelnemers                

                                   2e ronde:         Op tafel 1: 1 tegen 10

                                                                         2: 2 tegen   9

                                                                         3: 3 tegen   8

                                                                         4: 4 tegen   7

                                                                         5: 5 tegen   6                   

De Vier spelers met het slechtste resultaat vallen af en eindigen in de volgorde

van: m.p. – moy – h.s. als resp.7e - 8e - 9e en 10e  van het toernooi.

 

3e ronde: nog 6 spelers en er wordt als volgt gespeeld:

                                                           Op tafel 1: 1 tegen  6

                                                           Op tafel 2: 2 tegen  5

                                                           Op tafel 3: 3 tegen  4

                                                                      

                                   De Twee spelers met het slechtste resultaat vallen af en eindigen in de volgorde

van: m.p. – moy – h.s. als resp. 5e en 6e van het toernooi.

 

                                   4e ronde: nog 4 spelers en er wordt als volgt gespeeld:

                                                           Op tafel 1: 1 tegen 4

                                                           Op tafel 2: 2 tegen 3

                                   De twee spelers met het slechtste resultaat vallen af en eindigen in de volgorde

van: m.p. – moy – h.s. als resp. 3e – 4e  van het toernooi.

 

                                    5e ronde: De winnaars van ronde 4 spelen om de plaatsen 1 en 2.

 

 

 

 

Leo van Klink  |  info?leovanklink.nl